Col·laboradors

Actualment col·laborem amb aquests investigadors:

Joana Aragay

 Aragay, Joana

Institut Botànic de Barcelona (IBB-CSIC-ICUB), Passeig del Migdia, Barcelona

joana.aragay@gmail.com

Faruk Bogunic

Bogunic, Faruk

Faculty of Forestry, Zagrebacka 20, University of Sarajevo, Sarajevo 71 000, Bòsnia i Herzegovina

faruk_bogunic@yahoo.com

Magida Boudagher-Kharat

Boudagher, Magida

Université Saint-Joseph, Rue de Damas BP 17-5208, Mar Mikhaël Beyrouth, 1104-2020 Líban

boudagher@fs.usj.edu.lb

Esperança Carrió

 Carrió, Esperança

Laboratori de Botànica, Facultat de Farmàcia, Universitat de Barcelona, Barcelona

esperanca@mallorcaweb.net

Pilar Catalán

Pilar Catalan

Escuela Politecnica Superior de Huesca, Universidad de Zaragoza, Ctra. Cuarte km 1, 22071 Huesca

pcatalan@unizar.es

Alfredo García

Área de Biodiversidad y Conservación, ESCET, Universidad Rey Juan Carlos, C\Tulipán s.n. 28933 Móstoles, Madrid

alfredo.garcia@urjc.es

Montserrat Gispert

Gispert, Montserrat

Laboratorio de Etnobotánica, Departamento de Biología, Facultad de Ciencias, Universidad Nacional Autónoma de México, México D.F., Mèxic

mgic@fciencias.unam.mx

Carlos Gómez

Carlos-Gómez

Investigador predoctoral. 2 Unitat de Botànica i Micologia, Facultat de Biologia, Universitat de Barcelona, Av. Diagonal 625, 08028 Barcelona

carlosnuriabcn@gmail.com

Huseyin Inceer

Inceer, Huseyin

Faculty of Sciences and Arts, Karadeniz Technical University, Trabzon, Turquia

inceer@hotmail.com

Katsuhiko Kondo

Kondo, Katsuhiko

Laboratory of Plant Genetics and Breeding, Agriculture Course, Faculty of Agriculture, Tokyo University of Agriculture, 1737 Funago, Atsugi City, Kanagawa. Prefecture 243-0034, Japó

kkondo@nodai.ac.jp

Aleksandr A. Korobkov

Korobkov, Aleksandr A.

otanicheskii Institut im. ‘V. L. Komarova’, Sankt Peterburg, Rússia

stereodon@yandex.ru

Aleš Kovarík

Kovarík, Aleš

Institute of Biophysics, Academy of Sciences, Královopolská 135 CZ-612 65 Brno, República Txeca

kovarik@ibp.cz

Agniezska Kreitschitz

Kreitschitz, Agniezska

Division of Plant Morphology and Development, Institute of Plant Biology, University of Wroclaw, Wroclaw, Polònia

skowron@biol.uni.wroc.pl

Andrew R. Leitch

Leitch, Andrew R.

School of Biological and Chemical Sciences, Queen Mary, University of London, London E1 4NS, Regne Unit

a.r.leitch@qmul.ac.uk

Sadia Malik

 Malik, Sadia

Institut Botànic de Barcelona (IBB-CSIC-ICUB), Passeig del Migdia, Barcelona

saadiya_maqbool11@hotmail.com

Gemma Mas de Xaxars

Laboratori de Botànica, Facultat de Farmàcia i Ciències de l’Alimentació, Universitat de Barcelona, Av. Joan XXIII, s.n. 08028 Barcelona

gmasdexaxars@ub.edu

E. Durant McArthur

McArthur, E. Durant

Científic emèrit. Grassland, Shrubland, and Desert Ecosystems Forest Service, U. S. Department of Agriculture Rocky Mountain Research Station Shrub Sciences Laboratory 735 North 500 East Provo, Utah 84606-1856, EUA

edmcarthur@infowest.com

Joan Muntané

Joan Muntané

Laboratori de Botànica, Facultat de Farmàcia, Universitat de Barcelona, Av.Joan XXIII, s.n. 08028 Barcelona

joanmuntane@cofgi

Edina Muratovic

Muratovic, Edina

Faculty of Sciences, Department of Biology, Laboratory for research and protection of endemic resources, Sarajevo, Bòsnia i Herzegovina

edina1muratovic@yahoo.com

Manuel Pardo

Pardo, Manuel

Departamento de Biología (Botánica), Facultad de Ciencias, Universidad Autónoma de Madrid, Campus de Cantoblanco, Madrid, Espanya

manuel.pardo@uam.es

Ernesto Perez-Collazos

Escuela Politecnica Superior de Huesca, Universidad de Zaragoza, Ctra. Cuarte km 1, 22071 Huesca

ernextop@unizar.es

Fatima Pustahija

 Pustahija, Fatima

Faculty of Forestry, University of Sarajevo, Zagrebacka 20, 71000 Sarajevo, Bosnia and Herzegovina.

f.pustahija@sfsa.unsa.ba

Maribe Raymúndez

Raymúndez, Maribe

Universidad Central de Venezuela, Facultad de Ciencias, Instituto de Biología Experimental, Centro de Botánica Tropical, Laboratorio de Biosistemática y Citogenética Vegetal, Los Chaguaramos, Caracas, Veneçuela

mraymund@ciens.ucv.ve

Viki Reyes

Reyes, Viki

Institut de Ciència i Tecnologia Ambientals, Universitat Autònoma de Barcelona, Barcelona

victoria.reyes@uab.cat

Arnoldo Santos

Jardín de Aclimatación de la Orotava, Puerto de la Cruz, Tenerife, Islas Canarias

asantos@icia.es

Ginesta Serrasolses

 Serrasolses, Ginesta

Laboratori de Botànica, Facultat de Farmàcia, Universitat de Barcelona, Av.Joan XXIII, s.n. 08028 Barcelona

ginestaserr@gmail.com

John D. Twibell

Twibell, John

N.C.C.P.G. Artemisia Collection, Farthingwood, Broadway, Sidmouth, Devon, Regne Unit

john.twibell@btinternet.com

Joan Veny

Veny, Joan

Catedràtic emèrit. Departament de Filologia Catalana, Universitat de Barcelona, Barcelona

veny@ub.edu

Josep Vigo

Vigo, Josep

Catedràtic jubilat. Departament de Biologia Vegetal. Centre Biologia/Geologia. Diagonal Sud, Facultat de Biologia Diagonal, 645, 08028 Barcelona

jvigo@ub.edu

Marta Vila

 Vila, Marta

Unitat UB-Bullipèdia, Campus de l’alimentació de Torribera, Universitat de Barcelona, Santa Coloma de Gramenet

marta.vila@ub.edu

Altres col·laboradors: